صنایع لاستیک سومیتومو

(سومیتومو ، دنلوپ و فالکن)


گروه صنعتی سومیتومو پنجمین تولید کننده بزرگ دنیا در زمینه تایر و محصولات لاستیکی، در سال 1909 با تعداد 39,233 نیروی کار تاسیس شد. گروه صنعتی سومیتومو با داشتن 12 واحد تولیدی سالانه بیش از 124 میلیون تایر را تولید می کند. علاوه بر تولیدات برندهای فالکن و دنلوپ، گروه صنعتی سومیتومو به تولید راکت های تنیس، توپ گلف و تنیس، و سایر محصولات لاستیکی پرداخته است. دفتر مرکزی این کارخانه در شهر کوبه ژاپن می باشد.
گروه صنعتی سومیتومو در سال 2011 و 2014 در لیست 100 مبتکر برتر جهانی تامسون رویترز قرار گرفت. تحقیقات گسترده گروه صنعتی سومیتومو در زمینه نوآوری و کانسپت های حرکتی (تخصیص بودجه تحقیقاتی بالغ بر 180 میلیون یورو در سال 2016) بازتابی از مسئولیت پذیری و جایگاه این گروه صنعتی به عنوان تولیدکننده ای مبتکر در دنیاست.

دنلوپ
در تولید هر تایر دنلوپ بیش از یک قرن تجربه و نوآوری نهفته است. اساس شرکت دنلوپ تولید تایرهایی بر مبنای تکنولوژی به روز با عملکرد بالاست آنچنان که تجربه رانندگی عالی تر از همیشه شود.

پس از اولین پیروزی گروه دنلوپ در مسابقات 1889، تایرهای مصرفی دنلوپ و تایرهای مسابقات این شرکت راه را برای رسیدن به رانندگی ایده آل هموار کردند. میراث تایرهای مسابقات دنلوپ در طراحی هر تایر خیابان و مسابقه ای عیان است.