درباره ما 

دنیای امروز، عصر کامپیوتر و فضای مجازی است. حرکت مسیر تکنولوژی برای آسان ساختن زندگی بشر حتی در فعالیتهای روزانه ما نیز تغییراتی ایجاد کرده که نمونه ای از آن را میتوان در فروشگاه های اینترنتی مشاهده کرد. امروزه مردم برای تهیه اقلام مورد نیاز خود علاوه بر کیفیت اجناس به مواردی مانند دسترسی آسان و امکان مقایسه آنها با سایر موارد مشابه اهمیت زیادی می دهند لذا، مدیران فضای مجازی و فروشگاه های اینترنتی سعی میکنند تا با در اختیار قرار دادن اطلاعات مفید و مورد نیاز مشتریان خود، حق انتخاب بین محصولات گوناگون را در اختیار کاربران خود قرار دهند تا با جلب رضایت آنها و امکان دسترسی سریع و آسان ، میزان هزینه ها را پایین آورده و همچنین از اتلاف زمان افراد در ترافیک سنگین کلان شهرها جلوگیری به عمل آورند.
فروشگاه اینترنتی لاستیک فروش، با بهره برداری از تجربه ای بیش از بیست سال فعالیت در صنعت لاستیک و رینگ در بازار ایران، توانسته است گامی دیگر رو به جلو جهت افزایش رفاه جامعه برداشته و بزرگترین و پیشرفته ترین سایت فروشگاه اینترنتی تایر و لوازم اولیه مورد نیاز خودرو در ایران را ایجاد نماید. همچنین مفتخر است که با در اختیار قرار دادن اطلاعات و تجربیات خود به صورت کاملا رایگان به مشتریان و ارائه مشاوره های لازم در راستای چگونگی تهیه اقلام مورد نیاز خودروهای داخلی و یا وارداتی خود، و شناسایی و معرفی فروشگاهای معتبر که در نزدیکترین  فاصله از محل سکونت و یا کار شما قرار دارند بهترین خدمات و کالاهای استاندارد را به مشتریان خود معرفی کرده تا با آسایش و اطمینان خاطر آنها را تهیه و استفاده نمایند.
مدیرعامل فروشگاه اینترنتی لاستیک فروش جناب آقای مهندس مسعود صفاکار با بیش از 20 سال تجربه در بازار لاستیک ایران می باشد که با هدف حذف واسطه های فروش و ارائه محصولات با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت و خدمات به مشتریان عزیز اقدام به راه اندازی سایت لاستیک فروش نموده است.