رویه بازگرداندن کالا 

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های لاستیک فروش بوده است و در این راستا می‏‌کوشیم تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است
رویه های باز گرداندن کالا
از آنجایی که انتخاب رینگ و لاستیک و لوازم جانبی خودرو یک کار تخصصی است و نیاز به داشتن اطلاعات فنی زیادی دارد سایت لاستیک فروش با هدف کمک و راهنمایی در انتخاب بهینه تجهیزات مورد نیاز خودروی شما و تحویل این اقلام در سرویس سنترهای معتبر و با تجربه در نزدیکترین محل به شما مشتری گرامی میکوشد تا برای شما امنیت و راحتی را به ارمغان آورد .کلیه تایر های ارسالی به لحاظ کیفیت و سلامت محصول چک شده  و در اختیار مشتری قرار میگیرد.
- کالاهای ارسالی به همراه تایر (لاستیک) شامل عودت نخواهند بود.
- در صورت تحویل لاستیک در محل مشتری و ایجاد خسارت در زمان تعویض لاستیک در محل مشتری و یا سرویس سنترهای خارج از لیست مراکز مورد تایید سایت مسئولیت آن به عهده خریدار بوده و شامل قوانین برگشت از فروش نخواهد شد . 
شرایط عودت تایر(لاستیک) به مدت ۷ روز
اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد.
- اشکال و یا نقصان فنی نهایتاً  تا 7 روز پس از تحویل تایر (لاستیک)، به لاستیک فروش اطلاع داده شود
- توجه مصرف کنندگان عزیز را به این نکته جلب میکنم که بسته بندی ظرف مدت ۷ روز باید نگه داری و در صورت عودت با تایر عودت شود.
در صورتیکه تایر خریداری شده به لحاظ سایز و مشخصات با جزییات مندرج در سایت متفاوت باشد.که این مغایرت ظرف مدت ۱۲ ساعت باید به واحد مربوطه اطلاع رسانی شود.
- اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.
انصراف مشتری از خرید
انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می‌گیرد که باز نشده باشد، هرگونه دخل و تصرف، باز کردن بسته‌بندی اولیه، پلمب، برچسب‌ها و حتی نایلون وکیوم و شیرینک، امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد.
- اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به واحد پیگیری سفارشات لاستیک فروش اطلاع داده شود.
- اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 7 روز‏، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد.
- با استناد به توضیحات مندرج در این حالت، برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا باز نشده باشد، در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد، از آن استفاده نشده باشد، و به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن، ارسال شود. همچنین اگر کالا به‌ همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه همراه آن نیز الزامی است.  لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.
همچنین در صورت انصراف از خرید، هزینه ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود.
کالا را چطور ارسال کنید؟
- لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید.
- از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش لاستیک فروش ، خودداری کنید.
- فاکتور همراه کالا ارسال شود و پشت آن مشکل را بنویسید. درصورت ارسال با پست پیشتاز، رسید پستی را نیز به فاکتور پیوست کنید.
از آنجا که واریز هزینه ارسال، منوط به دریافت رسید پستی است، برای اطمینان رسید را به فاکتور پیوست و همراه بسته ارسال کنید.
 هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟
- اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش لاستیک فروش برسد، هزینه‌های ارسال به عهده لاستیک فروش است.
- در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان لاستیک فروش هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.
پس از رسیدن و دریافت کالا توسط خدمات پس از فروش، روند رسیدگی به درخواست مشتری چگونه خواهد بود؟
- کارشناسان خدمات پس از فروش لاستیک فروش ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‌‏کنند. اگر ایراد، مغایرت یا آسیب‌دیدگی توسط کارشناسان لاستیک فروش تایید شود،تایر تعویض خواهد شد و یا مشتری می‌تواند تایر  خود را با مدل دیگری جایگزین کند.
لازم به ذکر است که تعویض کالا منوط و مشروط به موجود بودن تایر در انبار شرکت است. اگر در زمان رسیدگی و طی مراحل تست کارشناسی و اقدامات لازم برای تعویض تایر، موجودی آن به اتمام برسد؛ لاستیک فروش بنا به انتخاب مشتری تایر دیگری را ارسال می‌کند و یا حداکثر طی مدت یک هفته وجه تایر مرجوعی را به حساب مشتری واریز می‌کند.
درخواست خود را چطور به خدمات پس از فروش اطلاع دهید؟
درخواست خود را به یکی از روشهای زیر انتقال دهید:
- با شماره تلفن 33529316-021 تماس بگیرید.
- یا پیام خود را در صفحه "تماس با ما" با انتخاب موضوع خدمات پس از فروش، ارسال کنید.
- یا به info@lastikforoosh.com با ذکر شماره سفارش، ایمیل بزنید.
توجه: جهت رسیدگی به درخواست، ذکر شماره سفارش در هر یک از روش‌های بالا الزامی است.