شرایط خرید لاستیک های دولتی

خرید لاستیک های دولتی ایرانی

جهت خرید لاستیک دولتی برند های ایرانی می بایست شخص متقاضی در سایت ثبت نام نموده و خرید خود را در سیستم ثبت نماید و پس از واریز وجه آن بصورت آنلاین، نسبت به ارسال مدارک زیر به ایمیل INFO@LASTIKFOROOSH.COM اقدام نماید.

پس از بررسی مدارک و تایید آن توسط مدیریت کالای خریداری شده برای سرویس سنتر منتخت کاربر جهت نصب بر روی خودرو ارسال می گردد. دریافت اصل و کپی مدارک توسط متصدی سرویس سنتر صورت گرفته و در صورت عدم مغایرت با اسناد ارسالی توسط متقاضی نسبت به نصب لاستیک در آپاراتی طرف قرارداد سایت اقدام می گردد. 

لازم به ذکر است هزینه تعویض و بالانس لاستیک ها بصورت جداگانه توسط سرویس سنتر دریافت خواهد شد. 

اسناد مورد نیاز

 1. سند خوردو (برگ سبز)
 2. کارت ملی مالک خودرو

هنگام دریافت حواله تحویل کالا همراه داشتن اصل و کپی کارت ملی دارنده خودرو، اصل و کپی برگ سبز خودرو جهت تایید کارشناس سرویس سنتر الزامی است.

شرایط دریافت لاستیک ایرانی با نرخ دولتی

 1. پلاک خودروی متقاضی مربوط به تهران باشد.
 2. متقاضی قبلا لاستیک دولتی دریافت نکرده باشد (برگ سبز خودرو قبلا مهر نخورده باشد).
 3. سند خودرو ، کارت ملی و حساب فیش واریز وجه متعلق به مالک خودرو باشد.
 4. اولویت تحویل کالا با افرادی است که واریز وجه آنها زودتر انجام شده باشد و در صورت اتمام موجودی مبلغ واریزی افراد بعدی به حساب مالک خودرو بازگردانده خواهد شد.
 5. عدم ارسال مدارک از طریق ایمیل و یا نقص در مدارک موجب ابطال سفارش می گردد.
 6. در صورت عدم مراجعه به سرویس سنتر طی 7 روز بعد از تاریخ تحویل بابت تحویل اسناد و مدارک خواسته شده و نصب لاستیک سفارش لغو شده و مبلغ واریزی عودت داده می شود.
 7. تصاویر بدون کیفیت و با وضوح پایین یا مخدوش نیز بررسی نشده و موجب ابطال سفارش می ­شوند.
 8. تصاویر فتوکپی مدارک قابل قبول نبوده و موجب ابطال سفارش می شود.
 9. ارسال مدارک بدون ثبت اینترنتی سفارش و پرداخت آنلاین، ابطال می گردد.
 10. عدم پاسخگویی به تماس های هماهنگی ارسال لاستیک موجب ابطال سفارش می گردد. توجه داشته باشید که در صورت پاسخگو نبودن شما، همکاران ما حداکثر تا ۳ نوبت با شما تماس خواهند گرفت و در صورت عدم پاسخگویی سفارش لغو  می گردد.
 11. با توجه به محدودیت موجودی سفارش های بیش از دو حلقه همگی لغو می شوند.

توجه داشته باشید تمامی پیامک های ارسالی از طرف سایت فروشگاه اینترنتی لاستیک فروش صرفا از طریق خط شماره 10001000100160 ارسال می گردد.