شرکت آذرخش چرخ ویونا (فروشگاه اینترنتی لاستیک فروش) در راستای ایجاد تسهیلات و ارائه خدمات بهتر به مصرف کنندگان محترم لاستیک خودرو و قطعات یدکی و در راستای توزیع لاستیک بصورت مستقیم و بدون واسطه به مصرف کنندگان با نرخ مصوب و ارائه خدمات مناسب به آنها به منظور حمایت از تولید کالا و خدمات داخلی و نیز حمایت از اقشار کم درآمد جامعه اقدام به ایجاد بستر فروش نقد و اقساطی انواع کالا و خدمات مرتبط با خودرو در سایت لاستیک فروش نموده است

 

بدین منظور کاربران گرامی جهت خرید اقساطی اقلام مورد نیاز خود میتوانند از طریق هریک از شرکتهای طرف قرارداد فروشگاه اینترنتی لاستیک فروش اقدام نمایند

Image result for قسطا

۱- قسطا

 

الان بخر، بعدا بپرداز!” ، این شعار قسطاست. با وام بدون ضامن قسطا هرچه نیاز دارید، از انواع کالا و خدمات، از هر فروشگاه اینترنتی یا غیر اینترنتی دلخواهتان، الان بخرید اما بعدا بپردازید!

قسطا اولین لندتک اعطای اعتبار برای خريد اقساطی کالا و خدمات است که از تیرماه ۱۳۹۷ شروع به فعالیت کرد و در مدت کوتاهی با اسقبال و رضایت کاربران مواجه شد. قسطا با توجه به مشکلات اقتصادی جامعه، شرایطی را برای اعطای وام بدون ضامن مهیا کرده است که نسبت به سایر سایت‌های این حوزه محدودیت‌های کمتری دارد. وام فوری قسطا در قالب يک كارت اعتباری عضو شتاب، بنام قسطاكارت در اختیار کاربران قرار می­گیرد و افراد میتوانند با این کارت از تمام فروشگاه‌های سراسر کشور حتي فروشگاه‌های اينترنتی، بصورت نقدی خرید کنند و بعدا اقساط را به قسطا بازپرداخت کنند. توجه کنید که برای دریافت این وام نیازی به ضامن یا چک کارمندی ندارید.

 

Image result for لندو

۲- لندو

 

اگر کسی بگوید همین حالا هزینه خریدتان را پرداخت می‌کند و به شما زمان می‌دهد تا خُردخُرد هزینه را بازگردانید، چه کار می‌کنید؟

 

نام آن یک نفر لِندو است؛ خرید اقساطی از فروشگاه‌های آنلاین!

لِندو نام تجاری شرکت «هوشمند آرمان گستر آریا» است. اگر هنوز دو دل هستید، شماره ثبت لندو هم «۵۱۰۱۳۶» است. ما در شرکت لندو از اردیبهشت ۹۴ شروع کردیم و تلاشمان همیشه این بود کاری کنیم که شما بتوانید از فروشگاه‌های آنلاین، به‌راحتی و اقساطی خرید کنید.

 

ما در لندو از شما چک و ضامن نمی‌خواهیم چون نباید کار را برای شما سخت کنیم. قرار است تمام مراحل دریافت وام برای شما ساده، سریع و آنلاین باشد.

ما در لندو تنها با ارائه یک برگ سفته به شما وام می‌دهیم. چون می‌خواهیم تجربه رسیدن به رویاها برای همه افراد دست‌ یافتنی باشد.

ما در لندو توانایی فراهم کردن این امکانات را داریم چون از طریق فن‌آوری یادگیری ماشین (Machine Learning) می‌‍توانیم مشتریان را از نظر اعتباری رتبه‌بندی کنیم! پس برای تهیه هر چه که نیاز دارید، از کالا گرفته تا بلیت سفر، بیمه، خدمات و... روی ما حساب کنید. خرید اقساطی با لندو خیلی راحت است!

اگر درباره آینده لِندو هم بپرسید، تلاش می‌کنیم تحول بسیار بزرگی در نظام اعتباری ایجاد کنیم تا با ارائه تسهیلات سریع و آسان، همه مردم بتوانند به راحتی اعتبار دریافت کنند.

Image result for ایزی پی

۳- ایزی پی

 

برای خرید از سایت لاستیک فروش این بارکد رو اسکن کنید