قوانین و مقررات
 
کاربر گرامی خواهشمندیم موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی لاستیک فروش با دقت بخوانید.
ورود کاربران به وب سایت فروشگاه اینترنتی لاستیک فروش و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی لاستیک فروش از سوی کاربر می باشد.

 

قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های فروشگاه اینترنتی لاستیک فروش منطبق با قوانین تجارت و مدنی جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و بدین سبب کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتیکه در قوانین مندرج، رویه ها و خدمات فروشگاه اینترنتی لاستیک فروش تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و قوانین معتبر در تاریخ استفاده از سایت، حاکم بر روابط ما و شما خواهد بود.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی لاستیک فروش، مانند لوگو، علایم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی لاستیک فروش جزیی از اموال فروشگاه اینترنتی لاستیک فروش محسوب می شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی لاستیک فروش است و هرگونه استفاده بدون دریافت مجوز نوشتاری، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی لاستیک فروش محفوظ می دارد.

تعریف مشتری یا کاربر:

 
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات اینترنتی لاستیک فروش اقدام نماید.
ارتباطات الکترونیکی:
هر کاربر برای خرید از فروشگاه اینترنتی لاستیک فروش نیاز به ثبت نام و درج اطلاعات خواسته شده در فرم مربوطه در بخش ثبت نام دارد. هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی لاستیک فروش استفاده می کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می کنید ؛ این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می شود و در صورتیکه در خواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه ها باشد، شما موافقت می کنید که فروشگاه اینترنتی لاستیک فروش به تشخیص خود از یکی از راه های الکترونیکی ( از طریق پست الکترونیکی یا سرویس پیام کوتاه ) یا ارتباط تلفنی به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا تخفیف ها، امکان دارد فروشگاه اینترنتی لاستیک فروش برای اعضای وب سایت خود ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت این گونه ایمیل و پیامک ها را نداشته باشند، می توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه اینترنتی لاستیک فروش را در پروفایل خود لغو کنند.
توجه داشته باشید که شماره 10001000100160 تنها شماره ای است که فروشگاه اینترنتی لاستیک فروش از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (SMS) ارسال می کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک با عنوان فروشگاه اینترنتی لاستیک فروش، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام فروشگاه اینترنتی لاستیک فروش است و در صورت دریافت چنین پیامکی، خواهشمندیم جهت پیگیری قانونی آن را به info@lastikforoosh.com اطلاع دهید. همچنین شماره 10001000100160 سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش فروشگاه اینترنتی لاستیک فروش را به اطلاع کاربران می رساند .
سیاست های رعایت حریم شخصی:
فروشگاه اینترنتی لاستیک فروش به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات فروشگاه استفاده می کنند، احترام گذاشته و اقدامات لازم جهت تامین امنیت این اطلاعاات را به عمل خواهد آورد.
فروشگاه اینترنتی لاستیک فروش متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، فناوری مورد نیاز برای هر چه مطمین تر و امن تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.
ثبت، پردازش و ارسال سفارش:
1- به منظور تسهیل در عملیات انتخاب تایر مناسب و ارایه مشورت به خریداران در انتخاب تایر، نرم افزار انتخاب تایر در فروشگاه قرار داده شده و کاربران گرامی می توانند با استفاده از نرم افزار مزبور و با راهنمایی های قرار داده شده در این نرم افزار تایر مناسب برای خودروی خود را انتخاب نمایند.
2- روز کاری به معنی روز شنبه تا پنجشنبه هر هفته، به جز تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می شوند. فروشگاه اینترنتی لاستیک فروش به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می دهد ولی از ساعت 9 صبح تا 17 بعد از ظهر روزهای کاری، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات می باشد.
3- کلیه سفارش های ثبت شده در فروشگاه اینترنتی لاستیک فروش به وسیله ارسال کد رهگیری سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می گیرند. فروشگاه اینترنتی لاستیک فروش همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می نماید. با وجود این، در صورتیکه موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی لاستیک فروش به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش گذاری، حق انصراف از سفارش و یا باز پرداخت وجه سفارش به خریدار برای فروشگاه اینترنتی لاستیک فروش محفوظ است . همچنین دراین حالت خریدار می تواند به جای کالای ناموجود کالای دیگری را جایگزین نماید.
4- پس از ثبت سفارش و و تکمیل فرآیند خرید، اپراتور فروش با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم برای تحویل سفارش را انجام خواهد داد.
5- فروشگاه اینترنتی لاستیک فروش مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش های ثبت شده قبل از توقف سفارش گیری، پردازش و ارسال می شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی لاستیک فروش محفوظ است.
 
تماس با ما:
راه های ارتباطی با ما به این شرح می باشد:
1- شماره تلفن های: 33529316 -021 و 33126904 -021
2- نشانی الکترونیکی: info@lastikforoosh.com
3- نشانی: تهران خیابان امیرکبیر شرقی نرسیده به چهارراه سرچشمه پاساژ مرکزی طبقه زیر همکف پلاک 82 
4- کدپستی: 1118655439 
تعهدات خریدار و فروشنده:
فروشنده = فروشگاه اینترنتی لاستیک فروش به آدرس اینترنتی https://Lastikforoosh.com
خریدار= شخص حقیقی یا حقوقی ارسال کننده فرم سفارش خرید
1- فروشنده متعهد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت کرده و این اطلاعات را به صورت کامل محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارایه نکند.
2- فروشنده موظف است اطلاعات دقیق و کامل کالا را در اختیار خریدار قرار دهد.
3- فروشنده موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه در فروشگاه اینترنتی معرفی شده طبق شرایط برای خریدار ارسال کند. در صورت ارسال کالا با استفاده از شبکه پستی کشور، سایت لاستیک فروش مسولیتی در قبال آسیب دیدن محصول به دلیل جابجایی نادرست توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ندارد.
4- فروشنده موظف است پس از دریافت فرم و تایید سفارش در کوتاه ترین زمان ممکن کالای خریداری شده را آماده و در بسته بندی مناسب به دست خریدار برساند. در صورت ارسال سفارش توسط پست، هر گونه اختلال و تاخیر بعد از تحویل جنس به پست، در طی عملیات پستی به عهده شرکت پست جمهوری اسلامی ایران می باشد.
5- در صورتیکه کالا در شهر تهران با بسته بندی ظاهری سالم توسط پیک و در سایر نقاط توسط پست تحویل داده شد، در صورت معیوب بودن محتوای داخلی کالا، فروشنده موظف است هماهنگی های لازم برای رفع عیب یا نقص را با صلاحدید خود در کوتاهترین زمان ممکن انجام دهد.
6- فروشنده می تواند بنا به تشخیص و به هر دلیل سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خودداری کند. بدیهی است در صورت نیاز، هماهنگی های بعدی می بایست توسط فروشنده و خریدار انجام پذیرد.
7- خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را برای دریافت سفارش از طریق پست در اختیار فروشنده قرار دهد.
8- خریدار موظف است قبل از ارسال فرم سفارش و خرید هر کالایی اطلاعات لازم در مورد کالا را از طریق سایت فروشنده کسب کند و سپس سفارش خود را ارسال کند.
9- خریدار پس از تایید سفارش خرید از طرف فروشنده و دروضعیت "پرداخت شده"، "در حال بررسی" و "ارسال شد" نمی تواند درخواست انصراف سفارش دهد.
10- خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور پست یا پیک به صورت کامل آن را بررسی و در صورت مشاهده آثار شکستگی و آسیب دیدگی از قبول آن خودداری کند. فروشنده مسولیت شکستگی و یا معیوب بودن ظاهر و بسته کالا بعد از دریافت کالا توسط خریدار را به عهده نمی گیرد.
11- خریدار موظف است هنگام مراجعه مامور پست یا پیک در محل مشخص شده در فرم سفارش، برای دریافت کالا حضور داشته باشد و در صورت عدم حضور در محل، ظرف مدت تعیین شده در اعلامیه شرکت پست به واحد پستی محل سکونت خود مراجعه و جهت دریافت کالا اقدام کند. بدیهی است در صورت عدم حضور خریدار در محل اعلام شده به هنگام سفارش و برگشت محصول، مسولیت و هزینه ارسال مجدد با خریدار خواهد بود.
12- برای سفارش هایی که توسط پیک ارسال می گردد (مناطق 22 گانه تهران)، پیک متعهد به تحویل سفارش "صرفا" در محل در ورودی اولیه ساختمان به خریدار می باشد. لذا خریدارانی که در مجتمع های مسکونی یا اداری حضور دارند می بایست به در ورودی ساختمان مراجعه کرده و محصول را تحویل گیرند.
13- در صورتی که خریدار از قبول کالای ارسال شده توسط شرکت (به وسیله پست یا پیک شرکت) خودداری کند و در صورت مرجوع شدن بسته پستی، به واحد پستی جهت دریافت کالا مراجعه نکند، موظف به پرداخت هزینه ارسال مجدد بوده و شرکت هیچ گونه مسولیتی در قبال عدم رسیدن محصول به دست خریدار ندارد.
14- خریدار موظف است قبل از خرید، اطلاعات موجود در صفحه "راهنمای خرید" را مطالعه نماید.
15- چنانچه خرید کالا از فروشگاه توسط اشخاص حقوقی صورت پذیرد، پیش از تکمیل مراحل خرید و با تماس اپراتور فروش، ارسال مدارک ثبتی و شناسایی معتبر به شرکت الزامی می باشد.
16- هزینه های ارسال کالا به وسیله پیک به عهده خریدار بوده و در هنگام ثبت سفارش و خرید به قیمت کالا افزوده گردیده و دریافت خواهد شد مگر در شرایطی که سایت هزینه ارسال کالا را رایگان اعلام کرده باشد.
17- چنانچه خریدار یکی از نمایندگان و عاملین فروش در سطح شهر را به عنوان محل دریافت کالا انتخاب نماید؛ در این حالت دریافت هر گونه وجه اضافی بابت هزینه های نگهداری، انبار داری و غیره توسط نماینده و یا عامل ممنوع بوده و نباید توسط خریدار پرداخت گردد. بدیهی است که هر گونه هزینه های خدمات اضافی توسط عامل و یا نماینده مانند رینگ و بالانس تایر به عهده خریدار بوده و ارتباطی به سایت لاستیک فروش ندارد.
18- در صورت وجود هر گونه عیب ظاهری وعیب هایی که پس از باز نمودن نوار رپ تایر مشاهده گردد، خریدار موظف است که مطابق رویه های بازگرداندن کالا در سایت اقدام نماید . 
19- در صورت برگشت کالا به شرکت به دلیل انصراف از خرید هزینه های ارسال کالا با پیک و همچنین برگشت کالا به شرکت از مبلغ پرداخت شده توسط خریدار کسر و مبلغ باقیمانده به حساب وی واریز خواهد شد.